Юридична Агенція ЄВРОМОВА

Про нас

 

Ласкаво просимо на сайт Юридичної агенції Євромова - Evromova, яка надає широкий спектр юридичних послуг в Україні. Працюємо з 2002 року.

Термінове отримання дубліката свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, зміну імені, прізвища. Отримання архівних довідок.

Гарантія 100%.

 

Ми спеціалізуємося на наданні послуг з апостилю документів, отримання дублікатів документів в РАЦС, легалізації документів, отриманням архівних довідок,  перекладу документів та адвокатських послуг в сфері сімейного, цивільного та міграційного права.

Однією з наших основних сфер діяльності є отримання дублікатів документів в органах РАЦС та апостиль документів - це дуже важлива процедура для тих, хто займається оформленням ПМП, дозволів на роботу, отриманням візи або зміною сімейного стану пов’язаного з шлюбом, розлученням та возз’єднанням родини.

За відсутності актових записів в реєстрах отримуємо довідки в архівних установах України.

Професійна команда наших юристів готова допомогти вирішити будь-які питання по оформленню необхідних документів і допоможе швидко та якісно отримати потрібні документи.

 Наші досвідчені юристи та спеціалісти з цивільного права забезпечують високу якість послуг та оперативне вирішення всіх питань, пов’язаних з отриманням повторних документів РАЦС та проставленням апостиля.

Крім того, наша компанія пропонує послуги з акредитованого та нотаріального перекладу документів. Наші висококваліфіковані перекладачі знають більше ніж двадцять мов світу та забезпечують переклад документів будь-якої складності. Ми дотримуємось стандартів професійної етики та забезпечуємо конфіденційність та захист ваших даних.

Використовуючи послуги нашої компанії, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і професійний сервіс на високому рівні.

Компанія Євромова-Evromova працює з клієнтами з усіх регіонів світу  та забезпечує максимально швидке та надійне надання наших послуг.

Ми розуміємо, наскільки важливі для наших клієнтів юридичні послуги з отримання дублікатів документів РАЦС і готові зробити все можливе, щоб забезпечити високу якість та надійність наших послуг.

 

Наші фахівці мають великий досвід у області сімейного, цивільного та міграційного права, тому ми гарантуємо професійний підхід до кожного клієнта.

Наші адвокати забезпечують захист прав та інтересів наших клієнтів та допомагають вирішувати навіть найскладніші юридичні питання.

Ми гарантуємо швидкий та професійний сервіс в отриманні повторних документів в РАЦС та апостиль будь-якої складності.

Зверніться до нас і Ви отримаєте професійну підтримку та допомогу в отримані дублікатів документів в органах РАЦС та проставленні апостилю на Ваших документах.

Ми завжди на зв’язку з нашими клієнтами та готові надати допомогу та консультації з питань юридичних послуг.

ТЕЛ. (067) 985 32 10  (063) 780 57 85

Viber (067) 985 32 10

WhatsApp (067) 985 32 10 

Telegram (067) 985 32 10

evromova@ukr.net